www.cvonline.hu

Pénzügyi Munkatárs

  • A hirdetés 836 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Eredményszemléletű, átlag feletti minőségi munkavégzésre képes, rugalmas, sikerorientált, kollégát várunk pénzügyi csoportunkba

munkakörbe.

Feladatok:

  • a bejövő alvállalkozói, és egyéb szállítói számlák formai és tartalmi követelményeinek ellenőrzése
  • kárfelszólító lapok ellenőrzése
  • utalás előkészítése
  • beszállítói és alvállalkozói kintlévőség táblázat kezelése
  • beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • könyvelési adatok egyeztetése a könyvelővel
  • utánvét bank adatainak felrögzítése a Zöld-programba
  • havonta az alvállalkozóknak egyeztető analitika küldése az utánvét egyenlegükről
  • az alvállalkozói szerződések megszüntetéséhez kapcsolható pénzügyi adatok rögzítése a végelszámolás táblázatba
  • végelszámoláshoz kapcsolódó iratok összeállítása
  • könyvelővel és bankokkal történő kapcsolattartás
  • pályázati anyagok összeállításában részvétel, pályázatokkal kapcsolatos ügyintézés
  • riportok készítése, egyeztetési feladatok
  • jelentések készítése hatóságok felé
  • raktározással kapcsolatos göngyölegek továbbszámlázása
  • az alvállalkozók befizetéseinek hiányainak vezetése a reklamációs táblázatba

Elvárásaink:

  • szakirányú (pénzügyi) középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves munkatapasztalat
  • magas fokú önállóság, pontosság, megbízhatóság
  • gyors és hatékony reagálás a változásokra, stressz tűrő képesség
  • PC (Excel, Word) kimagasló szintű felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • azonnali munkakezdés
  • valamilyen vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett gyakorlat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszonyt
  • szakmai fejlődési lehetőséget, fiatal, lendületes csapatot
  • versenyképes juttatási csomagot

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre a megjelenéstől számított 2 héten belül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő