www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1187 napja lejárt

A Helit Kereskedelmi Kft.

Link megjelenítése

munkakörbe kollégát keres.

Amennyiben szívesen dolgozna nagyfokú precizitást és logikus gondolkodást igénylő munkakörben és az elmélyülést igénylő nyilvántartások tervezése és vezetése sem áll távol Öntől, várjuk jelentkezését csapatunkba.

Felelősségi kör:

  • Részvétel a pénzügyi osztály munkájában, azon belül saját felelősségi kör:
  • beérkező számlák és árubeérkezési nyilatkozatok kezelése: egyeztetés, rögzítés az SAP-rendszerben
  • számlakészítés, számlák postázása
  • folyószámla-egyeztetések
  • kompenzálások

A munkakör sikeres betöltéséhez szükséges:

  • legalább középfokú, képesített könyvelői végzettség
  • magas szintű MS Excel-ismeret (kimutatások készítése is) a felhasználói szintű MS Office szoftverismereten túl
  • legalább 1-3 év számlakezelési tapasztalat
  • kezdeményezőképesség
  • gyors tanulási képesség
  • magas fokú precizitás
  • koncentrációs képesség
  • információkeresés képessége
  • alaposság
  • kiváló elemző képesség
  • összefüggések meglátásának képessége
  • monotonitás elfogadása

Előny:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • felsőfokú végzettség
  • SAP BO ismeret

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • személyre szabott juttatási csomag

Munkaviszony paraméterei:

  • határozatlan idő
  • heti 40 óra

Munkavégzés helye:

  • 1117 Budapest, Budafoki út 209/B.

Munkába állás lehetséges dátuma:

  • megegyezés szerint

Amennyiben szívesen dolgozna velünk, kérem, hogy fényképes szakmai életrajzát jövedelmi igénye megjelölésével 2014. szeptember 15-ig küldje el elektronikusan az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű