www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Pénzügyi Munkatárs

Hozzáadva: 2016.12.23.
lejárt

A Swicon Zrt. Pénzügyi munkatársi pozícióba keres jelölteket.

Feladatok:

  • A kötelezettségvállalási alapdokumentumok pénzügyi példányának nyilvántartása;
  • Az SAP informatikai rendszerben nyilvántartott kötelezettségvállalási állomány monitorozása a bejelentési kötelezettségek teljesítése érdekében;
  • A kincstári kötelezettségvállalások SAP informatikai rendszer által támogatott  elektronikus bejelentése, módosítások átvezetése, a bedolgozott állományok visszatöltése, a kötelezettségvállalások pénzügyi teljesítésének figyelése a Magyar Államkincstár elektronikus rendszerén keresztül;
  • Vevő szerződések pénzügyi példányának nyilvántartása;
  • A Hivatal által kibocsátott belföldi/külföldi, utalásos fizetési módú számlák kiállítása;
  • A nyitott vevő tételek állományának folyamatos figyelemmel kísérése, egyenlegközlők kiküldésével történő egyeztetése és a kinnlevőségek rendezése a szükséges intézkedések megtételével;
  • Idegenforgalmi adóbevallások elkészítése, a bevallások/pénzügyi teljesítések egyeztetése;
  • SAP informatikai rendszer pénzügyi moduljait érintő fejlesztésekhez, beállításokhoz kapcsolódó tesztelési feladatok ellátása, az osztályt érintő informatikai támogatáshoz kapcsolódó hibabejelentések, fejlesztések figyelemmel kísérése

Elvárások

Értékelt kvalitások
  • SAP pénzügyi modul ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit nyújtunk
  • Szakmai előrelépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Kiemelkedő munkakörnyezet

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió