www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 877 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, biztos hátterű, takarmányozási megoldásokat kínáló nemzetközi partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
•Bejövő, kimenő számlák könyvelése, analitika vezetése,
•Adóbevallások, statisztikák készítése,
•Havi, negyedéves és éves zárásokhoz kapcsolódó ellenőrzések és egyeztetések,
•Creditmanagement, kontrolling feladatok,
•Partnerekkel, külső bérszámfejtéssel, hatóságokkal való kapcsolattartás,
•Kimutatások készítése és adatszolgáltatás a vezetőség és a külföldi anyavállalat számára,

Elvárások:
•Felsőfokú gazdasági végzettség,
•Mérlegképes könyvelői képesítés,
•Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás elvárás a napi munkához,
•Minimum 2 év könyvelésben szerzett tapasztalat,
•Követeléskezelés és creditmanagement alapszintű ismerete,
•Önálló feladatmegoldó képesség, határozott, magabiztos fellépés,
•B kategóriás jogosítvány.

Előny:
•Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat,
•Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP),

Amit ajánlunk:
•Biztos vállalati háttér,
•Teljes körű szakmai támogatás, szakmai fejlődési lehetőség,
•Önálló munkavégzési lehetőség,
•Dinamikus, eredményorientált csapat.

Munkavégzés helye:
•Pest megye nyugati része.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő