www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 1297 napja lejárt
A hazai biztosítási piacon meghatározó szerepet betöltő, több mint 160 éves múltra visszatekintő, globális vállalatcsoport megbízásából, időszakos jelleggel munkatársat keresünk, az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Szállítói és nyugdíjpénztári kifizetések ügyintézése,
  • számlák iktatása, igazoltatása,
  • banki átutalások kezelése,
  • kifizetési kérelmek adminisztrációja, utalása,
  • kiküldetések elszámolása,
  • bankkártya ügyintézés.
Elvárások:
  • Felsőfokú szakmai, vagy középfokú (lehetőleg közgazdasági szakközépiskolai vagy pénzügyi ügyintéző) végzettség,
  • hasonló területen szerzett több (3-5) éves munkatapasztalat,
  • megbízható MS Office ismeretek,
  • kiváló analitikus gondolkodás, precizitás, megbízhatóság,
  • jó kommunikációs készség.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés, próbaidő után cafeteria,
  • a projekt lejártával egyösszegű bónusz,
  • stabil hátterű, rugalmas munkáltató,
  • összetett munkakör.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • A pozíció körülbelül 6 hónapra szól, de hosszabbítás lehetséges.
  • Referencia kód: PM-01
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, referencia kód vagy a pozíció megjelölésével a következő e-mail címre E-mail cím megjelenítése