www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 760941

Magyar tulajdonú, közepes méretű kereskedelmi vállalatcsoport munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • bizonylatok pénzügyi és számviteli szempontból történő ellenőrzése
  • kapcsolattartás partnerekkel (folyamatos folyószámla egyeztetés), bankokkal
  • együttműködés a társosztályokkal: adatszolgáltatás, negyedéves egyeztetési, zárlati feladatok
  • fizetési felszólítások kezelése, egyenlegközlők ellenőrzése, ügyintézése
  • számla műveletek lebonyolítása
  • likviditás management (kintlévőség-kezelés)
  • számlák kiállítása
Elvárások:
  • szakirányú végzettség
  • több éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • számviteli ismeretek
  • megbízhatóság, határozottság, rugalmasság
  • önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • problémamegoldó és stressz-tűrő képesség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
Előny:
  • felsőfokú végzettség
  • számviteli területen szerzett több éves tapasztalat
Amit kínálunk:
  • stabil vállalati háttér
  • dinamikus csapat,
  • versenyképes jövedelem,
  • helyi utazási bérlet,
  • cafetéria
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
A fényképes magyar nyelvű önéletrajzot és motivációs levelet a fizetési igény feltüntetésével, a tárgy mezőben a várost és a Pénzügyi munkatárs munkakört megjelölve a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.