www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1040 napja lejárt

A Huntraco Zrt. gazdasági csoportja pénzügyi és számviteli folyamatainak támogatásához keres szakembert, budaörsi telephelyére az alábbi feladatokkal és feltételekkel:

FŐBB FELADATOK:

  • számlák iktatása, igazoltatása, azok elszámolásai
  • banki terminálok kezelése
  • import árubeszerzések könyvelése
  • egyeztetés a külföldi szállítókkal azok banki kiegyenlítése
  • árfolyam különbözetek elszámolása

FELTÉTELEK:

  • felsőfokú gazdasági- és mérlegképes könyvelői végzettség
  • min. 5 év hasonló területen szerzett gyakorlat
  • pontosság, megbízhatóság
  • MS szoftverek biztos használata
  • min. alapfokú angolnyelv tudás

Előny: könyvelő irodai gyakorlat és vállalatirányítási rendszerben végzett gyakorlat

Leendő munkatársunknak kitartó és lelkiismeretes munkájáért versenyképes
jövedelmet adunk, ami mellett szakmai fejlődési lehetőséget is biztosítunk.
Fényképes szakmai önéletrajzát 2013. február 28-ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő