www.cvonline.hu

Pénzügyi Munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 534169

Megbízónk - a magyar pénzpiac egyik speciális területén működő szereplője , változatos kihívásokkal és feladatokkal nemzetközi környezetbe keres

Feladatok:
  • Főkönyvi könyvelés
  • Treasury ügyletek könyvelése
  • Elsősorban banki tranzakciók (hitel, betét, értékpapír és FX, swap ügyletek) számviteli elszámolásainak működtetése, ellenőrzése, egyeztetése és kapcsolódó főkönyvi könyvelése
  • Kimenő számlák adatainak átvétele, felvitele a könyvelési rendszerbe
  • Havi ÁFA bevallások elkészítése
  • Uti elszámolás nyilvántartása, könyvelése
  • Folyószámla egyeztetés, kintlévőségek nyomon követése, egyenlegközlők, fizetési felszólítások ügyintézése
  • Időbeli elhatárolások, értékvesztések készítése
  • Főkönyvi számlák egyeztetése analitikus nyilvántartásokkal
  • Csoportos beszedési megbízások kezelése
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Együttműködés társosztályokkal
Elvárások:
  • Pénzügyi/számviteli főiskolai, egyetemi végzettség, vagy mérlegképes könyvelő végzettség
  • Minimum 5 éves könyvelési területen szerzett gyakorlat (banki környezet előny)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Számviteli, adó és pénzügyi szabályok naprakész ismerete
  • Önálló munkavégzés, precizitás, megbízhatóság
  • Rugalmasság, rendszerszemlélet
  • EXCEL, WORD felhasználói szintű ismerete
  • Képesség az önálló és csapatban történő munkavégzésre egyaránt
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre.