www.cvonline.hu

Pénzügyi Munkatárs

  • Company_icon eMAG
  • Location_icon VII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

Kik vagyunk?

Az eMAG a Naspers csoport részeként Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb online kereskedője, mely mára már a kontinens négy országában van jelen: Magyarországon, Lengyelországban, Romániában és Bulgáriában. 2016-ban hazánkban a piaci növekedésünk megháromszorozódott, így a leggyorsabban fejlődő kereskedelmi szereplőként is emlegetnek minket. Az eMAG 15 évvel ezelőtt jött létre, rövid idő alatt pedig multinacionális vállalattá nőtte ki magát. Magyarországon jelenleg több mint 8.500 márkanév 600.000 termékét kínáljuk és több mint 200 alkalmazott dolgozik cégünknél. Célkitűzésünk, hogy elsők lehessünk a piacon minőségi szolgáltatás biztosításával és tökéletesebb felhasználói élmény nyújtásával.

FELADATOK:

  • Beszállítói számlák rögzítése SAP rendszerben
  • Beszállítói számlák egyeztetése a megrendelésekkel
  • Eltérések kezelése, rendezése
  • Beszállítói folyószámlák egyeztetése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Kapcsolattartás a vállalaton belüli társosztályokkal
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSAINK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Irodai számítógépes alkalmazások felhasználó szintű ismerete (MS Office)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás, precizitás, pontosság

ELŐNY:

  • SAP rendszer ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi környezet, nagyvállalati háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest VII.
Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi elemző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol