www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • Company_icon AVANTGARDE HOTEL Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Prestige Hotel Budapest

Kollégát keres

Elvárásaink:

  • Pénzügyi, számviteli, könyvelői vagy közgazdász végzettség
  • Excel program magas szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Feladatok:

  • Részvétel a pénzügyi tervek elkészítésében
  • Bevétel és költséggazdálkodási jelentések készítése
  • Adatszolgáltatás banki monitoring jelentésekhez
  • Pénzügyi kimutatások készítése szállítókról és vevőkről
  • KSH adatszolgáltatás
  • Havi és éves főkönyvi zárásokhoz kapcsolódó egyeztetések elvégzése
  • Általános szállodai kontrolling feladatok ellátása
  • Üzleti folyamatok, vezetőségi döntések támogatása adatgyűjtéssel, egyedi elemzések készítése
  • Szállodai pénztár és ellátmány kezelése
  • Vezetőségi jelentések összeállítása
  • Riportok összegyűjtése, elemzése

Előnyt jelent:

  • Főiskolai diploma
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Kitűnő szakértelemmel bíró, fiatal, dinamikus csapat

A "Jelentkezés" gombra való kattintással vagy a lenti e-mailcímre várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetés igény megjelölésével.
A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a „Pénzügyi munkatárs ” megnevezését, illetve a saját nevét.
A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Kontroller, Könyvelő, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű