www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

  • A hirdetés tegnap lejárt

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti csapatába keres:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRSAT

Feladatok:

  • Könyvelésre kerülő anyagok teljes adminisztrációja, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Vevő és szállítói számlák feldolgozása
  • Számlák kiállítása
  • Pénzügyi folyamatok támogatása

Elvárások:

  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Excel felhasználói szintnél erősebb ismerete
  • Precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség, határozottság, csapatszellem, megbízhatóság
  • Párhuzamos munkavégzésre való képesség
  • Proaktivitás, analitikus gondolkodásmód

Előny:

  • Navision program ismerete
  • Házipénztár kezelésében szerzett tapasztalat
  • Könyvelésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest III. kerület

Amit kínálunk:

  • Megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos feladatok
  • Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
  • Stabil vállalati háttér

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű