www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 132 napja lejárt

Belvárosi kereskedelmi egységeket üzemeltető partnerünk megbízásából keresünk

Pénzügyi munkatársat

Feladatok:
  • Számlázási feladatok ellátása
  • Postakönyv vezetése
  • Kapcsolattartás a bérlőkkel és felügyeleti szervekkel
  • Helyettesítési feladatok ellátása
  • Egyéb felmerülő adminisztratív feladatok elvégzése
Elvárások:
  • Középfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Legalább 5 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Számlázási programok ismerete
  • Microsoft Office programok, különös tekintettel az Excel felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Gyakorlatias gondolkodásmód
  • Rugalmasság, terhelhetőség
Juttatások:

Munkaidő:

  • Napi 8 óra, hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye:

  • Budapest VII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.