www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2017.10.11.

Tapasztalt könyvelő / pénzügyi munkatárs vagy és rendelkezel mérlegképes könyvelői képesítéssel ?
Komplex feladatokra vágysz és szívesen lennél a főkönyvelő jobbkeze?

Ha igen a válaszod, jelentkezz most!

Partnerünk keres

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk kereskedelmi területen működő multinacionális vállalat, ahol támogató cégkultúra és előrelépési lehetőségek is várják az új kollégát!

- Kimenő számlák készítése
- Főkönyvi könyvelés
- Bolti adatok egyeztetése
- Banki utalások összeállítása, ellenőrzése
- Kapcsolattartás a vevőkkel, vevői folyószámlák egyeztetése
- Közreműködés a havi zárásban (vegyes könyvelések, időbeni elhatárolások, ellenőrzések)
- Közreműködés az adóbevallások összeállításában (pl. gépjármű adó, rehabilitációs hozzájárulás, iparűzési adó, stb.)
- A társaság könyvvizsgálatával kapcsolatos feladatokban részvétel

Elvárások / Requirements

- Mérlegképes könyvelő végzettség
- Minimum 3 éves munkatapasztalat könyvelés területén
- Középfokú angol nyelvtudás - főleg írásban
- Átfogó gondolkodás, precizitás, elkötelezettség a szakma iránt

Előnyt jelent:

- SAP ismerete
- Egészségpénztári elszámolás ismerete

Amit kínálunk / Offer

- Stabil vállalat
- Jó munkakörülmények , támogató cégkultúra
- Munka -magánélet egyensúly, tervezhető túlóra (zárások idején)
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -