www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 126 napja lejárt

Informatikai szolgáltatásokat kínáló partnerünk részére keresünk

munkatársat a 11. kerületbe hosszútávra

Feladatok:
  • pénzügyi csoport munkájának támogatása
  • ügyfél megrendelések kezelése
  • számla előkészítés
  • vevői rendelések koordinálása
  • beszámolás vezetők felé
  • belföldi és külföldi partnerekkel kapcsolattartás
  • levelezés és kapcsolattartás angol nyelven
  • Adminisztráció
Elvárások:
  • közép vagy felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • min. középfokú aktív angol nyelvtudás
  • erős MS Office ismeretek
  • min. 1 éves szakmai tapasztalat
  • pontos, proaktív és rugalmas személyiség
Juttatások:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkarendben
  • Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület A kategóriás irodában
  • Versenyképes bérezés, mobiltelefon és éves bónusz csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -