www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1098582
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK:

Partnerünk egy magyar tulajdonban lévő nagykereskedés, angol használt ruha importjával, feldolgozásával, valamint értékesítésével foglalkozik. A használt ruhavásárlás: divat és szenvedély - ez járul hozzá munkájuk sikeréhez, és ez ösztönözi őket újabb és újabb kihívások keresésére. Szakmai tapasztalataik és tanulmányaik megalapozzák a hitet és elhatározást, amellyel a mindennapokban dolgoznak.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest 18. kerület

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Felelősségteljes, önálló munkakör egy dinamikusan fejlődő, stabil hazai vállalatnál
  • Változatos, összetett, kihívást jelentő munka
  • Gyors kiválasztási folyamat
  • Versenyképes juttatási csomag

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Bejövő számlák formai, tartalmi ellenőrzése, igazoltatása
  • Bankszámlakivonatok feldolgozása
  • Vezető felé való kimutatások, elemzések, statisztikák készítése
  • Bérszámfejtéssel, bérek kifizetésével kapcsolatos felügyelet
  • Munkaügyi feladatok felügyelete
  • A dolgozók jelenléti ívének pontos, napra kész vezettetése
  • Banki utalások lebonyolítása, pénzmozgás követés naprakészen
  • Könyvelőiroda felé riportok, kimutatások elkészítése

AMIT ELVÁRUNK:

  • 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Megbízhatóság, erős problémamegoldó képesség, precíz, pontos munkavégzés, önállóság, terhelhetőség
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Előny a középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Ha úgy érzi, hogy szeretne ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldje el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi email címre.

Köszönjük!

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya