www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1079905

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

A Lidl Európa legnagyobb élelmiszer diszkont áruháza. 27 országban vagyunk jelen több mint 10.000 áruházzal. Magyarországon 2004-ben nyitottuk első üzletünket. Jelenleg közel 164 áruházzal rendelkezünk és közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk.

Az Ön feladata

  • a Lidl Magyarország pénzügyeinek koordinálása
  • fizetési forgalom lebonyolítása
  • kapcsolódó bankkivonatok könyvelése, ellenőrzése
  • a bolti készpénzes, bankkártyás, illetve utalványos forgalom nyomon követése
  • házipénztár vezetése
  • likviditás figyelemmel kísérése, előrejelzése
  • bankokkal, utalvány-kibocsátó cégekkel és a pénzfeldolgozásért felelős partnerekkel való kapcsolattartás
  • havi tervezéshez és egyéb jelentésekhez szükséges adatok előkészítése a kontrolling osztály részére

Az Ön profilja

  • felsőfokú közgazdaságtudományi intézményben szerzett diploma (pénzügy-számvitel szakirányú képzés előny)
  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • SAP ismeret előny
  • magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (angol nyelvtudás előny)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • fiatalos, 7-9 fős csapatban való munkát
  • hazai és nemzetközi karrierlehetőséget
  • munkalehetőséget egy, a piacon elismert és stabil pozíciót betöltő nemzetközi szervezetben
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 100%-os támogatása
  • étkezési jegy és Erzsébet-utalvány(belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • nagy értékű egészségügyi- és balesetbiztosítási csomag
  • a belépést követő hónaptól ingyenes egészségügyi szolgáltatások igénybevétele prémium környezetben, várólista nélkül (kiegészítve nagy értékű egészség- és balesetbiztosítási csomaggal)
  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja

Egyéb hasonló állások Önnek
PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Megatool Kft.

Cégünk központi irodájába keressük leendő munka...
Pest, Taksony, Budapest

Starjobs Magyarország

Belvárosi kereskedelmi egységeket üzemeltető pa...

HSA Kft.

Pénzügyi munkatárs Feladatok: A vállalat fizeté...
Hódmezővásárhely