www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1079905

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

A Lidl Európa legnagyobb élelmiszer diszkont áruháza. 27 országban vagyunk jelen több mint 10.000 áruházzal. Magyarországon 2004-ben nyitottuk első üzletünket. Jelenleg közel 164 áruházzal rendelkezünk és közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk.

Az Ön feladata

  • a Lidl Magyarország pénzügyeinek koordinálása
  • fizetési forgalom lebonyolítása
  • kapcsolódó bankkivonatok könyvelése, ellenőrzése
  • a bolti készpénzes, bankkártyás, illetve utalványos forgalom nyomon követése
  • házipénztár vezetése
  • likviditás figyelemmel kísérése, előrejelzése
  • bankokkal, utalvány-kibocsátó cégekkel és a pénzfeldolgozásért felelős partnerekkel való kapcsolattartás
  • havi tervezéshez és egyéb jelentésekhez szükséges adatok előkészítése a kontrolling osztály részére

Az Ön profilja

  • felsőfokú közgazdaságtudományi intézményben szerzett diploma (pénzügy-számvitel szakirányú képzés előny)
  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • SAP ismeret előny
  • magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (angol nyelvtudás előny)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • fiatalos, 7-9 fős csapatban való munkát
  • hazai és nemzetközi karrierlehetőséget
  • munkalehetőséget egy, a piacon elismert és stabil pozíciót betöltő nemzetközi szervezetben
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 100%-os támogatása
  • étkezési jegy és Erzsébet-utalvány(belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • nagy értékű egészségügyi- és balesetbiztosítási csomag
  • a belépést követő hónaptól ingyenes egészségügyi szolgáltatások igénybevétele prémium környezetben, várólista nélkül (kiegészítve nagy értékű egészség- és balesetbiztosítási csomaggal)
  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja

Work Force Kft.

Nemzetközi anyavállalattal rendelkező, műanyag ...
Jász-Nagykun-Szolnok

Pénzügyi Munkatárs

Konto-Roll Management Kft.

Budapesti, XIII. kerületi könyvelőiroda Pénzügy...
XIII. kerület, Budapest, Pest

Cégnév elrejtése

Pénzügyi Munkatárs Feladatok: Szerződések alapj...
III. kerület, Budapest, Pest