www.cvonline.hu

Pénzügyi Munkatárs

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Budapesti központú, nemzetközi pénzügyi szolgáltató cégcsoporthoz keresünk

angol és francia vagy olasz vagy spanyol nyelven beszélő

Pénzügyi Munkatársat.

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák napi könyvelése
  • Kiadási jelentések és a banki tranzakciók rögzítése
  • Állóeszköz nyilvántartása
  • Értékcsökkenés rögzítése
  • Havi zárási jelentések készítése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás idegen nyelven

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői vagy felsőfokú gazdasági végzettség számvitel szakirányon
  • Minimum 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Szakmai középfokú angol nyelvtudás
  • Szakmai középfokú olasz vagy spanyol vagy francia nyelvtudás
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Erős kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest