www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

FLAGA HUNGÁRIA Kft. keres dinamikusan fejlődő csapatába új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevői központi számlák kiállítása
  • Helyesbítő/sztornó számlák, vevői előleg számlák készítése
  • Kézi szállítólevelek rögzítése
  • Számlázáshoz kapcsolódó teljes körű adminisztráció, dokumentálás, kapcsolódó alapbizonylatok ellenőrzése
  • Számlareklamációk kezelése
  • Készletellenőrzés
  • Kommunikáció és kapcsolattartás vevőkkel telefonon és e-mailben
  • Havi záráshoz, valamint könyvvizsgálatokhoz kapcsolódó, vevői tételeket érintő feladatok elvégzése

Szakmai elvárások, kompetenciák:

  • Min. középfokú végzettség
  • Felhasználási szintű számítástechnikai ismeretek (Office Word, Excel, Outlook)
  • Számla kiállítás alapvető szabályainak ismerete
  • Felelősségteljes, precíz, önálló, megbízható munkavégző képesség
  • Probléma felismerő- és megoldó képesség
  • Ügyfélközpontúság
  • Kommunikációs készség
  • Terhelhetőség

Munkavégzés helye: Budaörs

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Továbbfejlődési lehetőség

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, várjuk fényképes önéletrajzát (pdf vagy docx kiterjesztésű dokumentumok) a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Budaörs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest