www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1074931
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

PÁLYAKEZDŐK FIGYELMÉBE AJÁNLOM  ALÁBBI POZÍCIÓNKAT

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Szeretnél egy fiatalos, összetartó és eredmény orientált csapat része lenni? Új, kihívásokkal teli és pörgős munkát keresel?

Fontos számodra, hogy hosszútávra tervezhess, szeretnél fejlődni, előre lépni és versenyképes fizetést?

Akkor ezt az álláslehetőséget neked ajánljuk!

MEGBÍZÓNK:

  • 42 országban van jelen, és világviszonylatban vezető szolgáltató a kártya alapú juttatások terén.
  • Termékeit és szolgáltatásait több ezer munkáltató és több százezer munkavállaló ismeri és használja naponta.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Fiatalos csapat és légkör.
  • Változatos munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Stabil, állandó munkaviszony.
  • Fix jövedelem, cafeteria, utazási támogatás.

FŐBB FELADATAI D LESZNEK:

  • Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Banki utalások előkészítése .
  • Bank- pénztár könyvelése
  • Vevői folyószámlák egyeztetése, telefonon, levélben történő kapcsolattartás az ügyfelekkel .
  • Tárgyi eszköz könyvelés.
  • Napi operatív feladatok támogatása.
  • Havi zárásokban való részvétel.
  • Aktív részvétel a havi kontrolling jelentések elkészítésében.

TÉGED KERESÜNK HA:

  • Rendelkezel mérlegképes könyvelő végzettséggel és/vagy van tapasztalatod hasonló munkakörben.
  • Felhasználószintű számítástechnikai ismeretek: MS Office.
  • Pontos és precíz vagy.
  • Rugalmasság, jó kommunikációs képesség jellemez.
  • Szeretnél tanulni, nyitott vagy új feladatokra, kihívásokra.

MÉG INKÁBB TÉGED KERESÜNK HA

  • Rendelkezel gazdasági vagy pénzügyi felsőfokú végzettséggel
  • Amennyiben angol nyelven jól kommunikálsz.
  • Ha vannak ismereteid könyvelői program/ok használatában.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük fényképes szakmai önéletrajzodat, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttasd el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya