www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1072315
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Nemzetközileg elismert, prémium minőségű termékek forgalmazásával és hálózati értékesítésével foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Az ideális pályázó az alábbi elvárásoknak felel meg:

·         Középfokú végzettséggel rendelkezik

·         Pontos, precíz, megbízható és tanítható

·         Angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt)

·         Hasonló munkakörben korábban már szerzett tapasztalatot

Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

·         Számlázás, számlák kezelése

·         Házipénztár kezelése nyilvántartása

·         Kapcsolattartás a könyvelőkkel

·         Pénzügyi táblázatok, jelentések, riportok készítése

·         Banki utalások elvégzése

·         A cégcsoporton belül több cég pénzügyeinek ügyvitele

·         Értékesítői hálózat jutalékaival kapcsolatos számítások és feladatok elvégzése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

·         Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete, egyéb idegen nyelv ismerete

·         Hasonló munkaterületen nemzetközi cégnél szerzett pénzügyes tapasztalat

Amit mi nyújtunk:

·         Versenyképes jövedelem

·         Képzési, fejlődési lehetőség

·         Stabil háttér és hosszú távú együttműködés

·         Változatos feladatok

·         Fiatalos, lendületes, együttműködő csapat

·         Színvonalas irodai munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben, felkeltettük érdeklődését és alkalmasnak találja magát a fenti pozícióra, várjuk jelentkezését!

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya