www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 373 napja lejárt

Termálfürdő – Football Club Tiszaújváros

sportegyesület, kollégát KERES a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • kapcsolattartás, adategyeztetés az Önkormányzattal, könyvelő irodával, bérszámfejtéssel, kapcsolódó elszámolások, bevallások, adatszolgáltatások előkészítése,
  • számlák nyomon követése,
  • kimenő számlakészítés,
  • házipénztár kezelése,

Elvárások:

  • minimum középfokú számviteli-pénzügyi végzettség,
  • hasonló területen eltöltött minimum 3 év gyakorlat,
  • önkormányzati és TAO támogatások felhasználásában és elszámolásában szerzett tapasztalat,
  • precíz, megbízható, önálló munkavégzés,

Előnyt jelent:

  • kontrolling, könyvelés területen szerzett tapasztalat,

Jelentkezni 2016. július 22-éig a 3580 Tiszaújváros, Teleki Blanka út 6. postacímre, vagy az alábbi e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő