www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 360 napja lejárt

Piacvezető, amerikai multinacionális vállalat magyarországi leányvállalata munkatársat keres,
kétéves, határozott idejű munkaszerződéssel az alábbi pozícióra:

Főbb feladatok, munkák:

  • Felel a számlák formai és tartalmi megfelelőségért
  • Ütemezi a számlák pontos határidőre történő fizetését, számlareklamációk kezelését szervezi
  • Támogatja a könyvvizsgálók, auditorok, adótanácsadók, ellenőrök munkáját
  • Kapcsolatot tart pénzintézetekkel, nyomon követi a banki kondíciók változásait, banki tranzakciók, garanciaügyletek előkészítését támogatja, valamint ellenőrzi a banki műveletek végrehajtását
  • Aktívan részt vesz a zárási feladatokban
  • Havi számlaegyeztetéseket intéz
  • SOX audittal kapcsolatos feladatokat lát el

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi, gazdasági végzettség
  • Min. 3-5 éves, teljes körű főkönyvi könyvelésben szerzett tapasztalat multinacionális cégnél
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office megbízható gyakorlati alkalmazása (Excel magas szinten)
  • Analitikus, komplex gondolkodásmód
  • Tapasztalat folyamatfejlesztésekben
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • BaaN rendszer kezelésében szerzett tapasztalat
  • US GAAP ismeret

Munkavégzés helye:

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet bérigény megjelöléssel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol