www.cvonline.hu

Pénzügyi Munkatárs

  • A hirdetés 502 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Eredményszemléletű, átlag feletti minőségi munkavégzésre képes, rugalmas, sikerorientált, kollégát várunk pénzügyi csoportunkba

munkakörbe.

Feladatok:

  • partnerek létrehozása/hozatása
  • partneri adatok módosítása/módosíttatása
  • készpénzfelvételi megbízások elkészítése
  • bejövő kárfelszólító lapok ellenőrzése és iktatása
  • kártérítésekhez kapcsolódó pénzügyi terhelő levelek elkészítése
  • bankok közötti átvezetések elkészítése
  • átvezetendő fuvardíj táblázat kitöltése
  • számlázás, számlareklamáció kezelése
  • beérkező számlák iktatásra előkészítése és átadása
  • beérkező levelek iktatása, lefűzése

Elvárásaink:

  • szakirányú (pénzügyi) középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves munkatapasztalat
  • magas fokú önállóság, pontosság, megbízhatóság
  • gyors és hatékony reagálás a változásokra, stressz tűrő képesség
  • PC (Excel, Word) kimagasló szintű felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • azonnali munkakezdés
  • valamilyen vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett gyakorlat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszonyt
  • szakmai fejlődési lehetőséget, fiatal, lendületes csapatot
  • versenyképes juttatási csomagot

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre a megjelenéstől számított 2 héten belül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő