www.cvonline.hu

Pénzügyi Munkatárs

  • A hirdetés 346 napja lejárt

Német-magyar tulajdonú, sikeresen működő közúti szállítmányozó cég, a Lando Hungaria Szállítmányozási Kft. újpesti irodájába

Pénzügyi munkatársat

keres.

Feladatok:

  • Fuvarfeladatokhoz kapcsolódó pénzügyi adminisztráció elvégzése,
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás,
  • Nyilvántartások vezetése, adatrögzítés, számlázás,
  • Könyvelés, utalások előkészítése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Szakmai tapasztalat,
  • Társalgási szintű német és/vagy angol nyelvismeret,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Jó munkahelyi légkör, szép munkakörnyezet.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, legyen szíves a pályázatát a lenti e-mail címre részünkre eljuttatni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő