www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1032523

Operatív lízing területen működő, globális szinten is az élvonalhoz tartozó partnerünk budapesti irodájába keresünk új munkatársat a pénzügyi/számviteli csoportba
Feladatok:

  • bank könyvelése
  • cash-flow összeállítása
  • utalás összeállítása szállítók felé
  • hó- és éves zárásban való részvétel, elhatárolások könyvelése
  • portfólióhoz tartozó ügyfelek kintlévőségeinek kezelése
  • egyéb működési költség számlák könyvelése
  • szerződések záró elszámolásainak összeállítása

Elvárások:
  • közgazdász diploma, pénzügyi vagy számviteli szakirányon
  • legalább 3 éves pénzügyi, számviteli tapasztalat
  • kiváló numerikus és analitikus képességek
  • képesség csapatmunkára, ugyanakkor önálló munkavégzésre is
  • aktív, legalább középfokú angol nyelv ismeret
  • Excel magas szintű ismerete

Juttatások:
  • Stabil háttér, fejlődő szervezet, tanulási lehetőség
  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag: egészségbiztosítás, Cafeteria, éves bónusz

Előnyök:
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • IFRS tapasztalat
  • BIG4-nál szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben a fenti pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát a megadott email címre