www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 331 napja lejárt

A Quadron Renszer Kft. teljes körű információ- és adatvédelmi megoldást kínál: a klasszikus IT-biztonsági szolgáltatások mellett biztosítja az adatvédelmi rendszer tervezését, kialakítását, illetve a szoftverek beüzemelését és testreszabását, valamint az információvédelmi rendszerek karbantartását és az igényeknek megfelelő üzemeltetését.

Jelenleg fiatal és dinamikus csapatunkba keresünk megfelelő szakembert a következő pozícióba:

Feladat:

  • 20 fős regionális informatikai kereskedelmi tevékenységet végző csapat pénzügyi támogatása
  • Éves, időszakos pénzügyi tervezés, annak követése, ellenőrzése
  • A kiszervezett könyvelés számára a megfelelő dokumentumok, anyagok előkészítése, összeállítása
  • Kapcsolattartás bankkal, szállítói és vevői pénzügyi munkatársakkal
  • Pályázatokkal kapcsolatos pénzügyi feladatok ellátása
  • Havi és eseti kimutatások, elemzések, előrejlezések készítése
  • Cash-flow előrejelzések készítése
  • Utalások összeállítása szállítók felé
  • Portfólióhoz tartozó ügyfelek kintlévőségeinek kezelése
  • Dokumentációk (számlák, szerződések, ajánlatok, megrendelések) rendszerezése, iktatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú szakirányú végzettség előny)
  • Mérlegképes könyvelői szakvizsga
  • Minimum 5 éves kereskedelmi tevékenységet végző cégnél szerzett pénzügyi tapasztalat (informatikai cégnél szerzett előnyben)
  • Társalgási aktív angol nyelvtudás
  • Excel és Word program alapos ismerete (tesztelni fogja a cég), kiváló numerikus és analitikus képességek
  • Csapatmunkára való képesség, de önálló munkavégzés is

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Exkluzív belvárosi munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye: Budapest, 5. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő