www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1009893

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

(Budapest)

Budapesti irodájába keresi új munkatársát a lízing és flottakezelés területén tevékenykedő, a globális cégek között az élvonalhoz tartozó partnerünk.

feladatok

►   bank könyvelése

►   vállalati partnerek hitelállományának kezelése, karbantartása

►   cash-flow összeállítása

►   utalás összeállítása szállítók felé

►   hó- és éves zárásban való részvétel, elhatárolások könyvelése

►   portfólióhoz tartozó ügyfelek kintlévőségeinek kezelése

►   egyéb könyvelési feladatok

►   szerződések záró elszámolásainak összeállítása

elvárások:

►   felsőfokú pénzügyi-, számviteli végzettség

►   legalább 3 éves pénzügyi, számviteli tapasztalat

►   kiváló numerikus és analitikus képességek

►   csapatmunkára való képesség, de önálló munkavégzés is

►   angol nyelv középfokú ismerete (főleg írásban kell használni)

►   Excel magas szintű ismerete

előny:

►   mérlegképes könyvelői végzettség

►   IFRS tapasztalat

►   BIG4-nál szerzett tapasztalat

►   SUN program ismerete

►   nyitott, proaktív személyiség

amit kínálunk:

►   Teljes munkaidős foglalkoztatás

►   Versenyképes fizetési és juttatási csomag

amit az enloyd kínál:

►   Szakmai tanácsadás

►   Szektor-specifikus tudás

►   A jelölt támogatása a pályáztatás egész folyamatán keresztül

►   Személyre szabott karrier tanácsadás

►   Nyelvismeret és szakmai kompetenciák felmérése

►   Hosszú távú együttműködés

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát Szabó Veronikának.

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group