www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs (Treasury back office)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.06.18.
Hirdetés azonosító: 1021119

Nagy múlttal rendelkező gyógyszeripari vállalathoz keresünk pénzügyi munkatársat szakmai angol nyelvtudással és pénzügyi területén szerzett tapasztalattal.

Feladatok:

- aktív részvétel a treasury folyamatok hatékony átalakításában

- aktív részvétel a pénzforgalom tervezésében, hatékony pénzgazdálkodás biztosításában, pénzügyi jellegű kockázatok felmérésében, kezelésében

- a megkötött deviza konverziós és fedezeti ügyletek, befektetések dokumentálása, nyilvántartása, elemzések, riportok készítése

- a pénzügyi főosztályvezető irányítása alá tartozó Treasurer segítése, szükség estén helyettesítése

- piaci események figyelemmel kísérése, elemzése

- kockázatkezelési megoldások kidolgozása, fedezések, befektetések hatékonyságának mérése

- kapcsolattartás a főosztály többi szervezeti egységével, a társosztályokkal és a kereskedelmi bankokkal

- treasury szerződések ellenőrzése

- IT fejlesztések támogatása

Elvárások:

Alapvető elvárások:

- pénzügyi területén szerzett 3- 5 éves szakmai gyakorlat
- pénzügyi szakirányú főiskolai végzettség
- pénzforgalmi, pénzgazdálkodási területen szerzett ismeretek
- pénzügyi angol
- magas szintű számítástechnikai ismeretek, haladó Excel, jó Power Point ismeretek, banki terminálok ismerete
- treasury tevékenységhez szükséges számviteli ismeretek
- jó együttműködési készség, minőségorientáltság, kreativitás
- magas szintű elemzőkészség, jó problémamegoldó képesség, precizitás

Előnyt jelent:

- SAP ismeret
- francia nyelvtudás
- kockázat kezelés, befektetések esetleg treasury területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- stabil vállalati háttér
- versenyképes fizetés
- hosszú távú lehetőségek
- jó csapat
- rugalmas munkaidő

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a