www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs (Székesfehérvár)

  • A hirdetés 1285 napja lejárt

Piacvezető multinacionális partnerünk székesfehérvári leányvállalatához Pénzügyi munkatársat keresünk, globális csapatban történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • vállalati pénzügyi tervezés támogatása,
  • pénzügyi elemzések készítése,
  • kontrolling feladatok,
  • havi zárásokban való részvétel,
  • számlák, kifizetések ellenőrzése és előkészítése a társosztályok számára,
  • riportok készítése a menedzsment számára,
  • a folyamatok és vállalati teljesítmény fejlesztésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • legalább fél éves tapasztalat pénzügyi területen,
  • üzleti folyamatok ismerete,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás (a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen).

Előny:

  • egyetemi/mester fokozatú közgazdász diploma,
  • legalább 3 éves tapasztalat pénzügyi területen.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő