www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS (RÉSZMUNKAIDŐ)

  • A hirdetés 699 napja lejárt

Internetes kereskedelemmel foglalkozó vállalkozás keres pénzügyi területére 6 órás munkatársat

Főbb feladatok:

  • Kereskedelmi tevékenységünkhöz kapcsolódó számlázás és egyéb bizonylatok kezelése,
  • Beérkező számlák ellenőrzése, kezelése, rögzítése,
  • Partneri elszámolások elkészítése, folyószámlák, egyenlegközlők készítése, nyomon követése, partnerekkel való kapcsolattartás,
  • Vevő és szállító analitika egyeztetése,
  • Szerződések kiküldése-, beérkeztetése, ellenőrzése és karbantartása,
  • Bejövő-kimenő postai küldemények kezelése, iktatása,
  • Irodaszerek beszerzése,
  • Könyvelés, bérszámfejtés előkészítése (havonta), továbbá könyveléssel való együttműködés,
  • Jelenléti ívek dokumentálása és egyéb munkaügyi dokumentációk kezelése,
  • Pénztárkezelés, banki utalások,
  • Éves zárásokban való részvétel.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség,
  • Min 2 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Magas szintű Excel tudás,
  • Csapatban és önállóan történő munkavégzés,
  • Elkötelezett, precíz, felelős munkavégzés,
  • Terhelhetőség, rugalmasság, határidők betartása.

Előnyt jelent:

  • Integrált rendszerben szerzett tapasztalat,
  • Komplex gondolkodás.

Amit kínálunk:

  • Összetett felelősségteljes munkakör,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Fiatal, lendületes csapat,
  • Versenyképes juttatás,
  • Kellemes munkahelyi légkör,
  • Stabil, hosszú távú munkakapcsolat.

Munkavégzés helye: Budapest

Kérem, az emailben az önéletrajza mellett, fizetési igényét is jelölje meg.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő