Pénzügyi munkatárs (pénzügyi kontrolling területre) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 811033
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Éves/negyedéves/havi eredménykimutatás, mérleg és Cash Flow tervezés támogatása

 - Havi pénzügyi riportok készítése, fejlesztése

 - Ügyfélszerződések, megrendelések kezelése, számlázási folyamat támogatása

 - Belső ellenőrzési folyamatok ellenőrzése

 - Folyamatjavító projektekben való részvétel
  Nemzetközi és vezetői riportok készítése

 - Elemzések és prezentációk készítése

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség vagy azzal egyenértékű releváns tapasztalat

 - Középfokú angol és német nyelvtudás

 - 1-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

 - Egy teljesítmény reporting eszköz ismerete

 - RedHat Linux vagy Oracle Solaris jó ismerete

 - Hálózatok, routerek, switch-ek és tűzfalak legalább alapfokú ismerete

 - Legalább alapfokú Oracle Database ismeretek

 - Pearl és Shell programozói tapasztalat

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége - Rugalmas munkaidő - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80782

PROFIL