www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs / könyvelő

  • A hirdetés 572 napja lejárt

A MARSO KFT az ország legnagyobb gumiabroncs-és gyorsszerviz hálózata

Pénzügyi munkatársat/könyvelőt

keres nyíregyházi központjába, azonnali munkakezdéssel

Feladatok:

  • Gazdasági események, műveletek nyilvántartása, elszámolása
  • A vevői és szállítói folyószámlák vezetése
  • Deviza és forint bankszámlavezetés, bankszámlakivonatok könyvelése
  • Vevők és szállítók részére folyószámla egyenleg közlése, egyeztetése
  • Pénzintézeti kapcsolatok ügyvitelének biztosítása
  • A lekönyvelt bizonylatok és mellékleteinek biztonságos és áttekinthető módon való megőrzése
  • Gazdasági események kontírozása, javítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség

Előny:

  • Szakmai tapasztalat
  • Nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Teljes körű szakmai támogatás, betanítás
  • Folyamatos továbbképzések
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Modern környezet

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Ha szeretne a lelkes fiatal csapat tagja lenni és hosszú távú munkalehetőséget keres, akkor küldje el fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát, erkölcsi bizonyítványát, pozíció és a bruttó bérigényének megjelölésével az alábbi címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő