www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 797859
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy logisztikai iparágban tevékenykedő vállalat. Budapesti munkahelyre keresünk kollégát

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS - KONTROLLER

munkakörbe.

Feladatok:

• kapcsolattartás a külső könyvelő irodával, munkájuk koordinálása, kontrollálása
• árkalkulációk készítése
• számlázás koordinálása
• cash flow menedzsment; kintlévőség kezelés-koordinálása
• beruházások, projektek elő- és utókalkulációja
• üzleti területek munkájának gazdasági támogatása
• beszerzési eljárásokban, azok értékelésében való részvétel
• rendszeres és eseti jellegű riportok, kimutatások, jelentések készítése
• EU-s pályázatok elszámolása, nyilvántartásuk kezelése
• kapcsolattartás bankkal, biztosítókkal
• szerződések véleményezése, pénzügyi jellegű szerződések előkészítése
• részvétel a társaság jogi feladataiban, együttműködés a jogi képviselőkkel
• transzferár dokumentációk elkészítése
• aktív részvétel a pénzügyi év zárás folyamataiban, kapcsolattartás a
  könyvvizsgálókkal
• egyéb eseti jellegű feladatok

Elvárások:

• közgazdász diploma ( BSc, MSc)
• 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
• legalább középfokú angol nyelvtudás
• önálló, precíz munkavégzés
• jó kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség
• folyamatközpontú gondolkodás, rendszerszemlélet
• MS Office ismeret

Előny:

• pénzügy/számvitel/kontrolling szakirány
• mérlegképes könyvelő végzettség
• szolgáltató szektorban szerzett tapasztalat
• MS Office magas szintű használata

Amit kínálunk:

• biztos vállalati háttér;
• versenyképes jövedelem;
• egyéb juttatások;
• változatos, sokoldalú, felelősségteljes munka.

Munkavégzés helye:

• Magyarország, többnyire Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes angol-magyar szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC