Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező megbízónk számára keresünk munkatársat

Pénzügyi munkatárs

 (HF 9-6500)

 munkakörbe, Zala megyébe.

Feladat:

  • Gazdasági elemzések készítésében való részvétel,
  • Kontrolling feladatok ellátása,
  • Költségvetés elkészítésében való közreműködés,
  • Statisztikák, jelentések készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Pénzügyi munkakörben szerzett tapasztalat (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!),
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Zala megye,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6500”-es referenciaszám

feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

          Link megjelenítése