Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező megbízónk számára keresünk munkatársat

Pénzügyi munkatárs

 (HF 9-6434)

 munkakörbe, Budapestre.

Feladat:

  • Szerződések készítése, ellenőrzése, rögzítése,
  • Munkaügyi feladatok ellátása,
  • Könyvelés előkészítése,
  • Kapcsolattartás a külföldi kollégákkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy pénzügyi végzettség előny),
  • Pénzügyi munkakörben szerzett min. 2 éves tapasztalat,
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6434”-es referenciaszám

feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

          Link megjelenítése