Pénzügyi munkatárs - egy éves határozott idejű megbízással (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 719648
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • - Számlázási folyamat támogatása és ellenőrzése
  • - Vevői szerződés és megrendelési folyamat támogatása
  • - Részvétel a havi pénzügyi zárásban és tervezésben
  • - Nemzetközi és vezetői jelentések, riportok összeállítása
  • - Pénzügyi és számviteli projektekben való részvétel
  • - Elemzések, prezentációk készítése

Elvárások

  • - Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • - Legalább 2-3 éves pénzügyi-számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat
  • - Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • - Magas szintű MS Office ismeret
  • - Kiváló kommunikációs készség
  • - Önállóság, proaktivitás
  • - Folyamat- és rendszerszemlélet

Előny

  • - Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • - SAP ismeret

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79478

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió