www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 915464
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Multinacionális gyártó cég megbízónkhoz keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Feladatok:
  • Havi zárások alkalmával a zárási feladatok elvégzésében való közreműködés
  • Fizetési határidőn túli vevői tartozások nyomon követése.
  • Vevői-szállítói kompenzálások összeállítása
  • Aktív szerepvállalás a havi zárásban és a negyedéves könyvvizsgálói auditokban.
  • Szállítói számlakönyvelés támogatása.
  • Egyéb pénzügyi és könyvelési feladatokban történő aktív közreműködés

Elvárásaink:
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • SAP ismerete előnyt jelent

A cég ajánlata:
  • Kreatív, kihívásokban gazdag munkakör a világ egyik meghatározó multinacionális vállalatánál
  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség
  • Változatos napi munkavégzés
  • Jelentős alapbéren felüli juttatások

Munkavégzés helye: Jászberény vonzáskörzete

Egyaránt várjuk pályakezdők és tapasztalt pályázók jelentkezését is!

Tech People LÁBLÉC