www.cvonline.hu

Pénzügyi menedzser

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 967150
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal  pénzügyi menedzser munkakörbe keresünk kollégát az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A könyvviteli feladatok teljes körű ellátása
  • Közreműködés az éves beszámoló elkészítésében
  • Havi/negyedéves/éves bevallások, adatszolgáltatások előkészítése
  • Elszámolások elkészítésében való részvétel
  • Banki utalások előkészítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Pénzügy-számvitel területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Angol/Német nyelv középfokú ismerete
  • Regisztrált, mérlegképes könyvelői képzettség
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Felhasználói szintű MS Word és Office ismeret
  • Nagy Machinátor program ismerete
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Precíz, pontos és felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Azonnali munkakezdés
  • Nonprofit területen szerzett tapasztalat
  • Uniós támogatásokkal kapcsolatos ismeretek

Amit kínálunk:

  • Modern munkahelyi környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások

Jelentkezni a Link megjelenítése weboldalon lehet Link megjelenítése/regisztraciot és önéletrajz feltöltését követően.