www.cvonline.hu

Pénzügyi menedzser

  • A hirdetés 902 napja lejárt

Innovatív, páciensorientált magánklinika munkatársat keres pénzügyi menedzser pozícióra.

Elvárások:

  • pénzügyi szakirányú felsőfokú végzettség
  • jó szervező és problémamegoldó képesség
  • aktív angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • önállóság, precizitás, terhelhetőség
  • számítógép felhasználói szintű kezelése
  • legalább 10 éves pénzügyi munkatapasztalat, egészségügyben szerzett tapasztalat előny

Feladatok:

  • a beavatkozások eredményességének nyomonkövetése, dokumentálása, statisztikák készítése,
  • a vizsgálathoz és kezeléshez szükséges eszközök és anyagok megrendelése, utántöltése előkészítése
  • egyéb gyógyászati eszközök és anyagok utánpótlásának rendelése
  • számlák archiválása, könyvelési munka segítése
  • éves és időszakos üzleti és pénzügyi tervek készítése megvalósulásának követése
  • teljesítmény elszámolások készítése
  • bejövő és kimenő számlák, pénzügyi összesítők ellenőrzése
  • tárgyalás az intézet pénzügyi  és szállítói partnereivel
  • bankügyek kezelése
  • projekt kimutatások és tervek készítése

Amit kínálunk:

  • hosszú távú biztonságos munkahely
  • erős csapatszellem
  • igényes munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés

Kérjük a tisztelt pályázókat, hogy az önéletrajz mellett nettó fizetési igényüket is jelezzék.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol