www.cvonline.hu

Pénzügyi menedzser

  • A hirdetés 1144 napja lejárt

KLIK Fejlesztési Főosztály álláshirdetése

munkakör betöltésére

(KLIK/05/2022-6/2013)

Feladatkör:

  • Klebelsberg Intézményfenntartó Központ részvételével zajló uniós finanszírozású projektek pénzügyi menedzselése;
  • Pénzügyi adminisztrációs és ellenőrzési feladatok ellátása az EU-s pályázatok esetében (formai, költség elszámolhatósági ellenőrzés, elektronikus felületen történő rögzítés stb.);
  • Rendszeres adatszolgáltatás, projekt jelentések elkészítése, ad hoc információigény esetén rendelkezésre állás;
  • A projektekhez kapcsolódó támogatás lehívási, kifizetési, ellenőrzési és adatszolgáltatással kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Pénzügyi nyilvántartó rendszerek vezetése, adatgyűjtések és lekérdezések elvégzése;
  • Feladatok koordinálása, projektek naprakész nyomon követése, ellátása;
  • Projektek pénzügyi kockázatainak, problémáinak feltérképezése, értékelése, kapcsolódó javaslatok előkészítése;
  • Közreműködő szervezettel, tankerületekkel, társterületekkel való együttműködés;
  • A projektek menedzselését végző szakmai csoportok felé pénzügyi, adózási és közgazdasági kérdésekben szakmai véleményezés;
  • A tevékenységhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó hazai és uniós jogszabályok, rendeletek, kézikönyvek, a KLIK belső utasításainak, rendelkezéseinek, eljárásrendjeinek pontos ismerete és megbízható alkalmazása.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség (főiskolai/egyetemi),
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség,
  • Min. 5 év pénzügyi tapasztalat,
  • Hazai és Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában, vagy államháztartási pénzügyekben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Windows és MS Office),
  • Önálló munkavégzés,
  • Nagyfokú precizitás,
  • Jó rendszerező képesség,
  • Problémamegoldó képesség,
  • Ütemes munkavégzés,
  • Megbízhatóság és terhelhetőség,
  • Jó kommunikációs készség (vertikális és horizontális kapcsolattartó képesség).

Előny:

  • Közigazgatási, közreműködő vagy pályázatíró szerveknél, közbeszerzési és/vagy kontrolling területen szerzett tapasztalat,
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés,
  • Államháztartási számvitelben való jártasság,
  • Forrás SQL és/vagy KIR3 ismeret,
  • Jogi alapismeretek.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • 2015.06.30.-ig határozott idejű munkavállalói jogviszony
  • A pályázat benyújtási határideje: 2014.02.05.
  • A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét az alábbi e-mail címre, a tárgyban kérjük, tüntesse fel: Pénzügyi menedzser (KLIK/05/2022-6/2013)
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű