www.cvonline.hu

Pénzügyi menedzser asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 996536

Stabil, kiszámítható vállalathoz keressük az ügyvezető igazgató „jobb kezét” pénzügyi területre. Amennyiben véredben van a pénzügy, határozott és talpraesett vagy, akkor várjuk jelentkezésed pozícióba
Feladatok:
  • Közreműködés a társaság éves- és középtávú üzleti tervének elkészítésében
  • Pénzügyi folyamatok feltérképezése és nyomon követése
  • A pénzügyi folyamatok fejlesztésének és harmonizálásának támogatása
  • Rendszeres, pénzügyi és gazdasági elemzések, előrejelzések készítése a gazdálkodás alakulásáról
  • Üzleti kockázatok feltérképezése és menedzselése
  • Vezetői beszámolók készítése
  • Pénzügyi, gazdaságossági számítások, vezetői döntés előkészítő dokumentumok készítése, véleményezése
  • Ad Hoc elemzések készítése
  • Eredmény- és költségelemzések, terv-tény kimutatások készítése
  • A piaci trendek elemzése (budget, forecast, versenytárs elemzés, piackutatások).

Elvárások:
  • Főiskolai / egyetemi végzettség pénzügy-számvitel szakon
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (vagy szakmai gyakorlat)
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban (teszteljük)
  • Könyvviteli ismeretek
  • Jó szervező és tervező készség, precizitás
  • Kiváló elemző-, problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés, a határidők pontos betartása

Juttatások:
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Értékes tapasztalatszerzési lehetőség egy stabil hátterű vállalatnál

Előnyök:
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

Munkavégzés helye:
  • Budapest