www.cvonline.hu

Pénzügyi Manager

  • A hirdetés 274 napja lejárt

A

Blue Line Parcel Futárszolgálati Kft.

belföldi és nemzetközi közúti futárszolgáltatást és fuvarozást végez.

A magyarországi vállalat budapesti székhelyére, egy fiatalos, lendületes csapatba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Tevékenységi kör, felelősségek:

  • A vállalat pénzügyi vezetőjének teljes körű szakmai támogatása
  • A vezetőség támogatása szakfeladataik ellátásában
  • Információs anyagok előkészítése összefoglalók alapján
  • Riportok, összegzések, egyéni kutatások elvégzése
  • A társosztályokkal való önálló együttműködés, kapcsolattartás
  • A szükséges irodai feladatok elvégzése
  • Excel kiértékelések, PPT prezentációk, Word dokumentumok előkészítése
  • Dokumentumok kezelése, naptár- menedzsment

Elvárások:

  • Főiskolai, vagy egyetemi diploma (Gazdálkodás és menedzsment, vagy pénzügy és számvitel szak) vagy mérlegképes könyvelői oklevél
  • Hasonló területen szerezett 3 – 5 év munkatapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelv magabiztos, folyékony használata
  • Alapvető informatikai ismeretek (Word, Excel, PPT, Outlook)
  • Kis- és középvállalatok alapvető logisztikai, pénzügyi folyamatainak ismerete
  • Pénzügyi szemléletmód
  • Magas fokú diszkréció, megbízhatóság, lojalitás
  • Önálló, proaktív személyiség, határozott fellépés, terhelhetőség

Ideális jelölt:

  • Tisztában van az alapvető pénzügyi folyamatokkal, ismeri a számvitel alapfogalmait

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kihívásokkal teli munkakör kellemes munkakörnyezetben
  • Fiatalos csapat, erős csapatszellem
  • Rugalmas munkaidő - beosztás
  • Továbbképzések, tréningek

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai, magyar/német nyelven írt önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő