www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI KÖZVETÍTŐ (6982)

  • A hirdetés 857 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. nemzetközi megbízópartnere számára munkatársat keres - pécsi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:

Pénzügyi közvetítő

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség vagy OKJ-s pénzügyi közvetítői végzettség
•Jó kommunikációs készség
•Önálló, proaktív munkavégzés
•Aktív gépjármú használat
•Aktív internet használat

Előny:
•Értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Hosszú távú munkalehetőség
•Versenyképes juttatási csomag
•Szakmai fejlődési lehetőség
•Jó hangulatú csapatmunka

Megbízónk profilja:
•Nemzetközi pénzügyi társaság

Munkavégzés helye:
•Baranya megye, Pécs

•Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát MAGYAR nyelven a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: " Pénzügyi közvetítő"

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves