www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 966 napja lejárt

DMRV Duna Menti Regionális Vízmű

Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Pénzügyi Osztálya

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • A cég adóügyeinek teljes körű intézése, koordinálása,
  • Adóbevallások adatszolgáltatások elkészítése,
  • Adó folyószámla egyeztetések (NAV, Önkormányzatok),
  • Adó tervezés,
  • Kapcsolattartás adóhatóságokkal, társosztályokkal,
  • Banki ügyintézés, és feladatok szervezése.

Feltételek:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Adótanácsadói és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Legalább 3 év adózási területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata,
  • Precíz, megbízható munkavégzés,
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség,
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Regisztrált adótanácsadói végzettség,
  • Angol nyelv ismerete,
  • SAP felhasználói tapasztalat,
  • Vízügyi ágazatban szerzett szakmai tapasztalat.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2014. október 06-ig a DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán vagy az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő