www.cvonline.hu

Pénzügyi koordinátor

  • A hirdetés 1175 napja lejárt

A Chello Central Europe vezető nemzetközi médiavállalat, melynek jelenlegi portfóliójába az alábbi csatornák tartoznak: Film Mánia, Film Café, MGM, Minimax, Megamax, SPORT1, SPORT2, SPORT M, Spektrum, Spektrum Home, és TV Paprika.

 Cégünk Pénzügyi csapata új munkatársat keres

az alábbi feladatkörbe:

Feladatok:

  • rendszeres és ad-hoc riportotok készítése a cégcsoport működőtőke elemeinek alakulásáról
  • részvétel a működőtőke elemekhez kapcsolódó pénzmozgások nyomon követésében
  • működőtőke menedzsmenttel kapcsolatos adatok összegyűjtése, rendszerezése, elemzése
  • a cégcsoport banki tranzakcióinak, illetve egyéb banki ügyeinek koordinálása
  • részvétel a cégcsoport tagvállalatainak partnereivel történő folyószámla egyeztetésekben, valamint a számlázáshoz kapcsolódó igények, kérdések vizsgálatában és megoldásában
  • részvétel jelentések, prezentációk előkészítésében

Elvárások:

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség,- preferáltan gazdasági területen
  • maximum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • magabiztos, legalább középfokú aktív angol nyelvtudás – interjún teszteljük!
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek,- kiemelten Excel

Előny:

  • Pályakezdőknél multinacionális vállalat pénzügyi területén eltöltött szakmai gyakorlat
  • román nyelvtudás

Amennyiben pályázatunk érdeklődését felkeltette, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő