www.cvonline.hu

Pénzügyi koordinátor

  • A hirdetés 283 napja lejárt

Országos sportági szakszövetség felvételt hirdet

pénzügyi koordinátor

pozíció betöltésére.

A munkavégzés helye: 1112 Budapest, Tippan utca 2. (Beruházási Igazgatóság)

Munkakör leírása röviden: a Beruházási Igazgatóságán pénzügyi-gazdasági-műszaki-informatikai-adminisztrátori feladatok ellátása

Munkakör leírása bővebben:

  • számlák kiállítása, befogadása, nyilvántartása, kezelése
  • utalások elvégzése
  • pénzügyi jelentések, kalkulációk, költségtervek készítése
  • státuszriportok, heti-havi jelentések készítése
  • elszámolások összeállítása
  • kapcsolattartás pályázókkal, kivitelezőkkel, szállítókkal
  • a pályaépítéshez kapcsolódó szoftver alapos megismerése, technikai jellegű tanácsadás pályázóknak a szoftver működésével kapcsolatban, adatok felvitele, rendszerezése, karbantartása;
  • részvétel a pályaépítésekkel és egyéb beruházásokkal kapcsolatos tenderek lebonyolításában
  • megrendelők készítése
  • a Beruházási Igazgató által kiadott egyéb feladatok ellátása.

Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8 órától 17 óráig, pénteken 8 órától 14 óra 30 percig

Bérezés: Bruttó 300 000 forint / hó

Elvárások a jelentkező iránt:

  • felsőfokú gazdasági-pénzügyi végzettség
  • MS Office felhasználó szintű kezelése
  • precíz, rugalmas, csapatban dolgozni tudó

A felvételnél előnyt jelent:

  • azonnali munkába állás lehetősége
  • angol nyelvtudás és/vagy műszaki orientáció
  • vállalatirányítási szoftverek ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk: versenyképes bérezés, kulturált munkahelyi feltételek, cafetéria.

Fényképes önéletrajzát az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő