www.cvonline.hu

Pénzügyi koordinátor

  • A hirdetés 615 napja lejárt

Mobil hálózatokkal foglalkozó nemzetközi Cég,

keres, külsős státuszban

fiatal, dinamikus

Pénzügyi koordinátor kollégát

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség;
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás;
  • Nagyfokú önállóság, jó problémamegoldó készség;
  • Office programok, különösen Excel megbízható használata,
  • 3 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat;
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság;
  • Feladatok pontos és határidőre történő elvégzése;
  • Kitűnő szervező- és problémamegoldó képesség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Gyors és hatékony munkavégzés;
  • Proaktivitás;
  • egyéni vállalkozói jogviszonyban való alkalmazás (KATA)

Főbb feladatok:

  • Bizonylatok, számlák rendszerezése, archiválása, rögzítése, valamint előkészítése a könyvelőirodának
  • Folyamatos kapcsolattartás a könyvelővel
  • Pénzügyi elszámolásokból statisztikák, jelentések, költségtervek, kimutatások és beszámolók készítése, valamint projektekhez kapcsolódó költségek vezetése
  • Rendszeresen informálja a tulajdonos-ügyvezetőt a cég gazdasági és pénzügyi helyzetéről
  • Kapcsolattartás az üzleti partnerekkel illetve megbízókkal, beszállítókkal, pénzügyi valamint elszámolási kérdésekben
  • A kollegák munkaviszonyához, költségelszámolásaihoz fűződő adminisztrációs tevékenységek, költségek kezelése, utalások indítása
  • Jelenléti ívek, szabadságok, betegségek adminisztrálása

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol