www.cvonline.hu

Pénzügyi, könyvelői asszisztens

  • A hirdetés 537 napja lejárt

Nemzetközi szállodalánchoz tartozó ötcsillagos budapesti szálloda
keres munkatársat

Munkakörbe

Feladatok:

  • A pénzügyi és számviteli munkatársak munkájának operatív támogatása
  • A gazdasági igazgató munkájának támogatása
  • Analitikus vagy szintetikus elemzések összesítések készítése
  • Pénztári elszámolások vezetése, pénzforgalom könyvelése
  • Pénzügyi kimutatások, nyilvántartások elkészítése
  • Aktív részvétel a hó végi zárásban
  • Banki ügyek intézése, átutalások előkészítése az online bankban
  • Kimenő számlák kiállítása

Képzettségek, elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés
  • Hasonló területen szerzett legalább 2 év szakmai tapsztalat
  • Erős Excel tudás
  • Legalább alapfokú angol nyelvismeret
  • Szállodában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • SUN, Vision program ismerete előnyt jelent
  • Precizitás, proaktív szemlélet, elhivatottság,
  • Megbízhatóság

Amennyiben szeretné szakmai tapasztalatát egy nemzetközi szállodalánc professzionális csapatában kamatoztatni, várjuk magyar nyelvű, fényképpel ellátott szakmai pályázatát (önéletrajzát és motivációs levelét), fizetési igénye megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol