www.cvonline.hu

Pénzügyi könyvelő asszisztens

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1076066

Kategóriáiban meghatározó szerepet betöltő multinacionális kozmetikai vállalat szakismeretekkel rendelkező, szállítói és költségelszámolás könyvelésében jártas, pénzügy-számviteli háttérrel rendelkező asszisztenst keres saját csapatába
Feladatok:
  • Elsősorban pénzügyi adminisztrációs feladatok, a Finance Accountant adminisztrációs, szakmai támogatása
  • Középtávon a Finance Accountant alkalmankénti helyettesítése
  • Számlák és egyéb pénzügyi dokumentáció iktatása, lefűzése, nyilvántartások vezetése
  • NIS csökkentő - Excel formátumú - nyilvántartás vezetése
  • Iktatott számlák könyvelési azonosítóval való ellátása, visszakeresése
  • Beérkező számlák scannelése és egyéb ad-hoc scannelési/fénymásolási feladatok ellátása

Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai diploma (gazdasági/pénzügyi tagozat)
  • Szállítói könyvelésben való jártasság
  • Költségelszámolás könyvelés ismerete, pénzügy-számviteli háttér
  • Proaktivitás, pénzügyi szemlélet, precizitás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office, Microsoft Excel alapos ismerete

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes fizetés

Előnyök:
  • Értékesítési vagy elemzési területen szerzett tapasztalat
  • A kereskedelmi pénzügyi számítások ismerete
  • Szállítói könyvelés/annak támogatására irányuló, vagy iktatási tapasztalat
  • SAP ismerete

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi címre: E-mail cím megjelenítése