www.cvonline.hu

Pénzügyi / kontrolling asszisztens

  • A hirdetés 917 napja lejárt

Ingatlanok üzemeltetésével foglalkozó budapesti cég keresi kollégáját/kolléganőjét az alábbi pozíció betöltésére:

Pénzügyi/kontrolling asszisztens

Feladatok:

  • Projektek pénzügyi adminisztratív feladatainak ellátása
  • Projektek folyamatos ellenőrzése
  • Havi, negyedéves, éves jelentésekben való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú (főiskolai) végzettség
  • Tárgyalóképes, erős angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Erős Office ismeret
  • Terhelhetőség az adminisztrációban

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Munkavégzés egy nemzetközi hírű vállalatnál
  • Stabil, biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség

A jelentkezéseket fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol